zavřít

Rise of Nations: Throne and Patriots info

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Milovníci strategií, obzvlášť pak té, která pochází z dílen Big Huge Game a jmenuje se Rise of Nations, se mají nač těšit.

Společnost Microsoft totiž spolu s vývojáři oznámila vývoj nového datadisku k této hře. Ten dostal název Throne and Patriots a má vedle celé nové kampaně obsahovat ještě šest nových hratelných národů, takže se jejich celkový počet vyšplhá na 18, a více než 20 nových jednotek. Kromě toho zde bude prý i nový systém vládnutí, který vašemu národu umožní si vybrat, jakým způsobem mu bude vládnuto. Toto rozhodnutí pak bude mít pochopitelně vliv na další průběh historie. Vydání Rise of Nations: Throne and Patriots je naplánováno na jaro příštího roku.

zdroj: GameSpot

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.