zavřít

Red Faction 2 exkluzivně jen pro Playstation 2

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Dnešní oficiální prohlášení vydavatele THQ nepřineslo nic obzvlášť nového, neboť o přípravách druhého dílu oblíbené střílečky Red Faction 2 jsme Vás informovali již v lednu.

V té době jsme však ještě nevěděli jistě, pro kterou platformu se tato hra bude vyvíjet. Z tiskové zprávy, která mj. upozorňuje na to, že Red Faction 2 bude představen na výstavě E3, vyplynulo naprosto jasně, že tato akční hra je připravována exkluzivně pouze pro PS2, stejně jako třeba RPG Summoner 2 od stejné firmy.

Ti z Vás, co se touto konzolí pyšní, se pak mohou těšit na letošní léto, kdy by se Red Faction 2 měl objevit v prodeji. Rozšířený Geo-Mod engine Vám stejně jako v prvním dílu (recenze) z loňského září umožní strategicky obměňovat a ničit herní prostředí v reálném čase. Red Faction 2 je postaven na zkušenostech a technologiích původního titulu, přičemž byste prý měli být překvapeni prudčí akci, detailnější grafikou, novými multiplayerovými volbami a poutavým příběhem. Oficiální homepage by měla být v provozu od středy, kdy se tam má objevit mimojiné i první video-trailer.

zdroj: PR

korg

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.