zavřít

První záběry z Red Faction Guerrilla

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Tři minuty podrobností o příběhu i záběrů s padajícími budovami, modelem hrdiny i odpálením garáže.

zdroj: Archiv Od úniku prvních nedodělaných obrázků se s každou další zmínkou o third-person sci-fi akci Red Faction Guerrilla jen stupňuje naše očekávání, dnes díky téměř tříminutovému videu, objasňujícímu pozadí příběhu a také předvádějícího hru vůbec poprvé v pohybu.

Mezi spoustou záběrů z hraní uvidíte konvoje státní EDF, přiblížení modelu hlavního hrdiny, házení granátů a samozřejmě také zničení celé budovy i jeepu za jízdy. Nutno říct, že bombastická přirovnání v první vlně preview nebyla vůbec nadnesená, jak možná budete souhlasit poté, co shlédnete padání dvoupatrové garáže..


Red Faction Guerrilla vývojářský deníček o příběhu

Všechno poškození či sutiny, které po sobě necháte, navíc v herním světě zůstanou, takže pokud tudy projede o deset hodin později, naleznete téměř vše v původním stavu. Pokud se samozřejmě projíždějící hlídka EDF nepostará, aby byl kolaps budovy nahlášen na patřičná místa a vyslán tým inženýrů, kteří budou klíčové stavby opravovat (např. mosty spojující jednotlivé části herního světa).

Co se týče rozlohy, rudý Mars by měl být v podání tohoto týmu Volition prý ještě větší, než byl svět Saints Row..

Red Faction Guerrilla vyjde začátkem příštího roku pro PC, Xbox360 a PS3 - více v dosavadním zpravodajství.
zdroj: IGN

levis

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.