zavřít

První ukázky z hraní Might & Magic Heroes Online v browseru

Windows

- Preview autor: Adam Homola Komentáře: 0

Když se někde objeví něco nového, můžete se vsadit, že mezi prvními, kdo se na to vrhne, bude Ubisoft. Ať už to jsou nové konzole, handheldy, mobily nebo platební modely, Ubisoft je progresivní a všechno zkouší. Když nedávno přišel fenomén free-to-play her i do Evropy a Ameriky, Ubisoft si vytyčil hezký cíl - zkusit do této škatulky nahrnout několik her z různých žánrů. Jedním z těchto pokusů, jejichž cílem je prorazit a vydělat na novém modelu, je i Might & Magic Heroes Online. Na první pohled se tváří jako tradiční M&M hra, jen je přizpůsobená free-to-play modelu a prohlížeči.

Po oznámení z minulého roku jsme se nyní konečně dočkali prvního traileru přímo ze hry, dvojice obrázků a loga. Moc to není, ale pro začátek to musí stačit. Might & Magic Heroes Online mají na svědomí studia Ubisoft Blue Byte (Battle Isle, Settlers, Albion a milion dalších) a Related Designs (No Man's Land, série Anno, Castle Strike), jejichž společným cílem je podchytit ty správné prvky oné populární hratelnosti starých HOMAMů, nasadit na to zbrusu nové prvky a celé to přizpůsobit persisentní hře v prohlížeči. Jak se jim to povede budeme moct posoudit už za nedlouho, registrace do uzavřené bety už běží.

“Možnost volby je vždy přímo srdcem tohoto zážitku. Už od samotného počátku si budou moct hráči vybrat svého hrdinu z dvou nejznámějších frakcí - Haven a Necropolis. Potom se vydají do říší Ashanu, kde budou se svým mocným hrdinou a jeho armádami cestovat z nádherných chrámů Elrathu do nemrtvých oblastí Nar-Heresh. Prozkoumávání bude jednou z hlavních součástí hry, kdy se hráči budou vydávat na dlouhé a pohlcující výpravy ve fantasy univerzu Might & Magic,” popisuje hru nadšeně tisková zpráva.

...

Tiskovka taky zdůraznňuje, že ve hře nebudou chybět detailní animace, propracovaná grafika a samozřejmě strategie a simulace. Z prvních obrázků a videa musím dát tvůrcům za pravdu, hra vypadá opravdu pěkně. Přpomíná ty staré dobré díly Heroes of Might & Magic, minimálně po vizuální stránce. Jak přesně bude ve hře fungovat model free-to-play, jak budou vypadat mikrotransakce a další věci, ještě nevíme. Ubisoft to tají ale za nedlouho by se měla spustit uzavřená beta. Do ní se můžete zaregistrovat na oficiálním webu.

Tagy: strategie free-to-play tahová browser-gaming

Zdroje: tisková zpráva,YouTube

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.