Přípravy na sestřelení raketoplánu v EndWar
zdroj: tisková zpráva

Přípravy na sestřelení raketoplánu v EndWar

18. 7. 2008 13:13 | Preview | autor: Redakce Games.cz |

Jak Rusové překazili Američanům jeden večírek nebo co si autoři vypůjčili z Forza Motorsport 2. CO PC VERZE?

Zvětšit zdroj: tisková zpráva Třetí světová válka v konzolové strategii Tom Clancy's EndWar je na dosah a na E3 vývojáři převáděli mimo jiné to, co bude předcházet jednotlivým bitvám (jejichž průběh znáte beztak více než dobře). Jako první si zvolíte stranu a tím pádem i politický kánon - buďto americký, evropský nebo ruský.

Následovat bude výběr batalionu. Ten bude moci být buďto letecký, mechanický, obrněný, signální nebo útočný, což se projeví samozřejmě dostupnou technikou a bude mít zcela zásadní vliv na další styl hry. Pokud půjdete po leteckém, budete odměněni skupinou helikoptér a ostřelovačů, při obrněném pak pochopitelně tanky. Další fáze příprav obsáhne volbu tzv. bonusové techniky. Tedy v případě helikoptér druh raket, které způsobí buďto kinetické nebo mechanické poškození nepříteli, podobně jako třeba u ostřelovací techniky, jíž zase bude možné vybavit raketami s extra penetrací - celkem něco přes devadesát různých upgradů.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva

Než se však vrhnete do boje, dostanete ještě příležitost provést inspekci celé vaší jednotky v kasárna. Pokud se dá věřit producentovi, pak tenhle nápad si autoři vypůjčili přímo z xboxových závodů Forza Motorsport 2, kde se podobně kontroluje vůz před výjezdem. Ten zbytek již znáte: buďto sólo kampaň, o níž se více dozvíte v našich dojmech, nebo síťové klání v jednom z dostupných módů.

Z nových map autoři předvedli např. floridské Kennedy Space Center, kde se sice bude hrát regulérní multiplayerový skirmish, ale s dobrou zápletkou. Američané se totiž zrovna chystají oslavovat vypuštění nového typu raketoplánu do vesmíru, ale jako vždy v tom bude háček a odzátkované šampaňské se musí na poslední chvíli odložit, když raketoplán sestřelí ruská raketa...

A ještě další potěšitelná zpráva: je to sice již veřejným tajemstvím, ale po zmínce v ceníku a dalších nezávislých potvrzeních se o PC verzi prý v kancelářích Ubisoftu šušká tak hlasitě, že to zachlechli dokonce přítomní na novinářské předváděčce. Oficiální verze ale pořád zní "PC verzi stále ještě zvažujeme", takže ji spíš čekejte se zpožděním.

zdroj: Archiv


Tom Clancy's EndWar E3 záběry z hraní

Tom Clancy's EndWar bylo upřesněno na polovinu října, nejprve pro Xbox360 a PS3, pozdějí na PSP a DS - více v našem zpravodajství:

Postřehy z třetí světové v Tom Clancy EndWar  [29.5.2008 19:19 - levis]
Tom Clancy EndWar - UbiDays média  [28.5.2008 23:23 - jd]
Playman zdražuje, EndWar i na PC?  [27.5.2008 12:12 - jd]
Rozbombardovaná Paříž v Tom Clancy EndWar  [19.5.2008 10:10 - jd]
Globální válka v Tom Clancy's EndWar  [22.3.2008 12:12 - levis]
zdroj: Gamespot

Nejnovější články