Přiblížení leteckých Heroes over Europe
zdroj: Archiv

Přiblížení leteckých Heroes over Europe

30. 7. 2009 18:18 | Preview | autor: Redakce Games.cz |

Hlavní znaky: silně arkádové pojetí, různorodé mise a multiplayer pro 16 hráčů.

Zvětšit zdroj: Archiv O multiplatformovém projektu Heroes Over Europe, nabízejícím arkádově koncipované střety letadel za druhé světové války, už byla na našich stránkách řeč. Jeho vydání se nakonec ujali v Ubisoftu a hra má nakročeno ke svému příchodu na trh už po velkých prázdninách. Můžeme se prý těšit na naprosto fantasticky vymodelovaná města Londýn a Berlín, pro což tu posloužil zcela nový engine.

Heroes Over Europe má mít zřejmý arkádový rámec i díky featurkám jako Ace Kill (viz dřívější článek) či Squad Leader Kill. Tady platí, že pokud sestřelíte velitele nepřátelské letky, redukujete tímhle svým činem efektivitu a letecké dispozice nepřítele. Prostě je jakoby ochromíte.

Obrázek zdroj: Archiv Obrázek zdroj: Archiv Obrázek zdroj: Archiv

Hra nabídne kampaň, ve které budete moci zasednout do kokpitu létajícího oře v roli jednoho ze tří vybraných pilotů, reprezentujících USA, Velkou Británii, či Nový Zéland. Uvedené pak znamená, že budete mít podporu trochu jiných typů letadel. Hodí se připomenout, že na rozdíl od předchozího Heroes Over Pacific nebudete mít letku pod svou kontrolou, nebude možné jim dávat povely. Uvidíme, kterak se tedy osvědčí AI.

Dočkáte se participace na bitvě o Británii, budete bojovat v západní Evropě a nakonec vás čeká nebe nad Berlínem. Tvůrci ovšem nechtějí za každou cenu bazírovat na historické akurátnosti, upřednostňují prý autentický prožitek z hraní a zábavu. Což bude ve výsledku obnášet rozličné mise ke splnění, jako bombardování pozemních cílů, torpédování lodí či eskortu.

Každá mise má sestávat z řady dílčích úkolů ke splnění, včetně bonusového, za nějž se posléze nadějete výběru lepších strojů. Ve výsledku má tady být přes 40 letadel, jako jsou britské legendy Spitfire, Hurricane nebo Typhoon. Či americké Mustang, Lightning nebo Thunderbolt. Ovšem prolétnout se nakonec budete moci i v německých Focke-Wulf, Me 262 nebo Me 109. Jde o to, že po absolvování každé mise si ji budete moci zopakovat s jakýmkoliv letadlem, jakkoliv tu stále budete hrát pouze za spojeneckou stranu.

V případě multiplayeru, dostupnému pro 16 hráčů, pak můžete počítat s všeříkajícími módy Dogfight, Team Dogfight, Survivor a Team Survivor, pro které mají být vyhrazeny mapy French Alps, Berlin, London a Dover.

Heroes Over Europe se objeví na trhu 25. září ve verzích pro konzole PS3 a X360 a také PC - více již v našem dřívějším zpravodajství:

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY
Slavné letouny v Heroes over Europe  [5.12.2008 21:21 - campercz]
Válečná historie v Heroes over Europe  [1.9.2008 14:14 - mart]
Atari se ujalo Heroes over Europe  [18.8.2008 20:20 - mart]
zdroj: IncGamers

Nejnovější články