zavřít

Přiblížení Grand Theft Auto IV Lost and Damned

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Známe přesný počet nových misí a co budou zvládat členové gangu za jízdy na motorce. + OBRÁZKY

Po nedávném oznámení prvního xboxového datadisku Grand Theft Auto IV: Lost and Damned se na internetu objevily poměrně věrohodně vypadající detaily o jednotlivých aspektech celého balíčku:

  • Datadisk obsáhne celkem třicet úkolů s jedním rozhodujícím na konci, podle čehož hra vyústí ve dva (nebo více?) konců.

  • Z nových vozidel se těšte na sportovní vůz Cheetah a dvě motorky: svižný Marauder (pro hl. hrdinu Johnnyho) a jednu nejmenovanou dle vzoru NRG-900, akorát s lepší stabilitou a větší rychlostí.

  • Zbraňový arzenál se hned na samotném začátku rozroste o kapesní nůž, dále bomby do auta, dva nové samopaly a jednu pistoli.

  • Spolujezdci budou moci za jízdy střílet z pušek, kdežto řidiči motorek získají schopnost bojovat na blízko přímo zpoza řidítek (nejspíš pěstními údery, příp. shazováním soupeřů? viz minihra ve Full Throttle).
  • Součástí přídavku budou i dvě rádiové stanice Suave Jam 104.3 FM s blues a druhá metalová (podobná V-Rock z Vice City), kde uslyšíte Ozzyho nebo Megadeth.

  • Multiplayer se rozroste o tři módy: jeden s demolováním vozů a la Destruction Derby ve zvláštních arénách, které budete navíc moci procházet i ve hře pro jednoho, dále jeden blíže neupřesněný mód s velkou dávkou volnosti a nakonec Drug Bust pro 2-4 hráče.

  • V této epizodě se ještě neobjeví tank, v té příští snad ale již ano.
Grand Theft Auto IV: Lost and Damned vyjde 17. února jen pro Xbox360 na Xbox Live - více v jeho oznámení.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY
Debutový trailer z Grand Theft Auto IV Lost and Damned  [15.12.2008 07:07 - levis]
Datadisk Grand Theft Auto IV: Lost and Damned  [20.11.2008 11:11 - jd]
zdroj: GTA Forums & GTA4.net

levis

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.