zavřít

Poprvé záběry z hraní Alone in the Dark

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Strach, oheň, pokročilá fyzika i jízda v autě - hororová akční adventura vypadá nečekaně dobře.

Přes dvě minuty dlouhé gameplay video vydalo dnes Atari z hororové akční adventury Alone in the Dark. Ukázku tvoří čistě záběry z hraní, ve kterých uvidíte hrdinu Edwarda Carnbyho bloumat newyorským Central Parkem s baterkou i zkoušet nejrůznější zbraně. Nejen pistoli či sekeru, ale také židli nebo meč, který je potřeba nejprve sestřelit ze zdi (o využití získaných předmětů a netradičně pojatém inventáři více zde). Vůbec největší dojem alespoň na mě udělala fyzika ohně, řízení aut a moment, kdy Carnby přetažením mrtvého těla do zadní části autobusu naruší rovnováhu celého vozidla, houpajícího se na okraji srázu...


Alone in the Dark gameplay video - stažitelná verze (55 MB, HD)

Jak jsme nedávno napsali, Alone in the Dark bylo odloženo na květen, kdy vyjdou verze pro X360/PC přímo od Eden Studios a zároveň PS2 a Wii (na nichž externě pracuje Hydravision, autoři Obscure). PS3 verze bude následovat později - více v předchozím zpravodajství:

Jak vyhodit auto do povětří v Alone in the Dark  [3.1.2008 10:10 - levis]
Trailery: Alone in the Dark, Warhammer, Blacksite  [1.11.2007 13:13 - jd]
Bohaté kombinace předmětů v Alone in the Dark  [16.10.2007 20:20 - levis]
Jak se zbavit krys v Alone in the Dark  [24.8.2007 14:14 - levis]
Edward Carnby a další Alone in the Dark  [19.2.2007 20:20 - mart]
zdroj: GV, Gamasutra

levis

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.