zavřít

Oznámení MMORPG World of Warcraft

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Blizzard na úvod londýnské výstavy ECTS podle očekávání oznámil svůj nový MMORPG projekt, o němž se šušká v kuolárech už od jara, viz náš tehdejší článek se spekulacemi o Diablo Online.

Pokud by chtěl Blizzard i nadále rovnoměrně střídat tituly ve svých herních světech (Warcraft, Diablo, Starcraft), měla by mít další hra co dočinění se Starcraftem, ale není tomu tak, neboť se jedná o MMORPG aneb onlinovku World of Warcraft (tisková zpráva). Zde se můžete kochat prvními 18 obrázky a 15 artworky:


Lokální mirror trailerů a další informace o této hře, kterou si určitě nezahrajete dříve než v roce 2003, připravujeme, zatím můžete navštívit homepage, kde stojí za přečtení hlavně sekce FAQ s informacemi o plánovaných poplatcích za hraní atd.
zdroj: Bluesnews&Warcraftiii.net

jd

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.