zavřít

O systému zaměřování v Grand Theft Auto IV

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Ticho nastalé po odkladu GTA IV přerušily alespoň čtyři nové obrázky a drobné střípky.

Od momentu odložení se o městské akci Grand Theft Auto IV neobjevilo moc nových informací a snad proto vezmete zavděk alespoň čtveřicí nových obrázků, byť v malém rozlišení. Vedle nedávných spekulací o tom, že multiplayer má být alespoň pro 16 hráčů a nabídnout více než obyčejný Deathmatch, což zatím nikdo nepotvrdil, se objevilo další preview, z něhož fanouškovský web GTA4.cz vyzobal několik novinek:

    GTA IV bude obsahovať dva zameriavacie systémy - automatický a manuálny (ako v San Andreas), rovnako ako pokročilý systém krytia, pomocou ktorého sa môžete pri streľbe skryť za stenu či napríklad auto. Pomocou mobilu budete schopní odosielať textové správy ostatným hráčom GTA IV (podobne ako napríklad v Sidekick či EA Skate)... [více na gta4.cz]

Pořád platí, že Grand Theft Auto IV vyjde v době mezi únorem až dubnem pro X360 a PS3 a že se o něm všechno dočtete v našem archivu.
zdroj: Gameplayer, GTA4.cz

levis

Kupte na Alza.cz

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.