zavřít

Něco málo o Resident Evil 5

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Jun Takeuchi, producent Resident Evil 5 (a pohybový designér RE2) poskytl rozhovor japonskému časopisu Famitsu a poodhalil v něm pokračování této hororové série zase o kousek blíže.

Majitelé X360 a PS3 se ho nedočkají příští rok, jak se dosud předpokládalo, nýbrž až během 2008. Hra má mít ještě mnohem interaktivnější prostředí než minulý díl a stále platí záměr tvůrců, aby běžela rychlostí 60 FPS, čili stejně plynule jako aktuální počin od Capcomu (Lost Planet).

Nejzajímavěji zní informace, že velkou roli na hratelnost, respektive odolnost vaší postavy má mít teplota vzduchu a tak budete muset přizpůsobit své chování tomu, zdali je v určité scéně právě zima nebo naopak vedro. Silná slova jsou pronášena na adresu postav, které prý ohromí realistickou obličejovou mimikou a takřka dokonalými vlasy, jejichž každý pramínek má být vymodelován sólo od kořene až po koneček.

zdroj: Famitsu

jd

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.