zavřít

Na testovací server PUBG konečně dorazila sněžná mapa Vikendi

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro Xbox One X

- Preview autor: Václav Pecháček Komentáře: 0

Na zimní mapu čekali hráči PUBG opravdu dlouho a nakonec se jí dočkali. Aspoň tedy ti na testovacím serveru, kde byly brány Vikendi poprvé otevřeny – mezi širokou veřejnost se mapa dostane o trošku později. A nejdůležitější informace? Ve sněhu po vás i po vašich vozidlech zůstanou stopy, jejichž pomocí vás nepřátelé můžou odhalit. Nebo uděláte to samé vy jim.

Mapa má 6x6 km a kromě závějí na ní najdete i turistické atrakce, třeba kosmodrom, dinosauří park nebo hrad. Vsadím se s vámi, oč chcete, že přesně v takových destinacích narazíte na tu nejlepší kořist, například na novou útočnou pušku G36C, která se vyskytuje exkluzivně ve Vikendi.

Taky byste při prolézání baráčků měli narazit na víc elitních helem a vest na třetí úrovni, které vás ochrání před dotěrnými olověnými vosičkami z cizích hlavní. A změny se dotkly i postupu smrtící zóny. První bezpečná oblast sice bude menší než obvykle, ale hranice zóny se budou posouvat pomaleji.

Mapa opustí testovací servery 19. prosince, alespoň tedy v případě PC. Xbox One a PlayStation 4 se dočkají v lednu. Což mi připomíná důležitou informaci – ano, PUBG už včera vyšlo i na PS4. Kdo mi nevěří, ten si může prohlédnout následující hraný trailer a pozná, jak moc se mýlil.

Tagy: online akční multiplayer 3rd person third person TheGameAwards2018

Zdroje: PCGamesN

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.