Midnight Club Los Angeles předvedeno
zdroj: tisková zpráva

Midnight Club Los Angeles předvedeno

24. 7. 2008 18:18 | Preview | autor: Redakce Games.cz |

Maximálně filmová kamera ve stylu filmů Michaela Baye bude kroužit kolem vozu a nabídne akční pohledy na závodní trať.

Zvětšit zdroj: tisková zpráva Po nějakém čase, kdy se k chystaným závodům Midnight Club: Los Angeles od Rockstaru objevovaly jen média, autoři konečně předvedli téměř finální build zahraničním novinářům, kteří z velké části nešetří superlativy. Zároveň ideální příležitost si všimnout, čím že hra hodlá vyniknout:
  • Auta chovající se dle své cenové kategorie, kdy ten nejdražší Aston-Martin Vantage sice zareaguje na sebejemnější strčení do volantu, ale zároveň si budete muset dát pozor, abyste s ním kvůli milivteřině na pedále navíc neskončili ve škarpě.
  • Maximálně filmová kamera Action Cam, podobná záběrům z filmů Michaela Baye, věčně kroužící kolem vašeho vozu a nabízející rychlé a akční pohledy na závodní trať.
  • Trojrozměrné GPS, s nímž si můžete přiblížit do ulic města, dopředu si projet zkratky nebo najít soupeře, k němuž pak ve hře jednoduše dojedete a zablikáním světel si vyžádáte start závodu.
  • Opět s přítomností nějakých zvláštních udělátek, např. odjištění obrovského EMP, které dočasně z provozu vyřadí všechna auta v okolí.
Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva
  • Policie běžně hlídkující po městě a stíhající za překročení rychlosti nebo přejezd přes soukromý pozemek, k čemuž dojde u většiny zkratek.
  • Před strážníky možnost zabrzdit a zaplatit pokutu, nebo naopak počkat, až vystoupí z auta, a teprve pak dupnout na plyn, což pod hrozbou dvojnásobné pokuty může vyústit i v získání extra reputačních bodů.
  • Z nabízených módů Circuit (ježdění po checkpointech), Unordered (totéž v libovolném pořadí), Freeway (proti libovolnému autu kdekoliv ve městě), Red Light Racer (od pouličního osvětlení k druhému), Wager/Pinkslip s gamblováním vozu atd.
Midnight Club: Los Angeles vyjde 9. října pro Xbox360 a PS3 - více v našem zpravodajství:

Osmkrát ze závodů Midnight Club Los Angeles  [28.1.2008 18:18 - levis]
Křížem krážem v MP Midnight Club Los Angeles  [23.11.2007 16:16 - levis]
Nahrávka ježdění po Midnight Club Los Angeles  [22.10.2007 17:17 - levis]
Propojení Midnight Club Los Angeles s dalšími díly  [2.10.2007 20:20 - levis]
Představení Midnight Club Los Angeles od Rockstaru  [24.8.2007 00:00 - levis]
zdroj: IGN & Gamespot

Nejnovější články