zavřít

Medal of Honor: Team Assault info

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Květnové číslo časopisu GamePro přináší první detailnější informace o připravovaném datadisku Team Assault pro Medal of Honor: Allied Assault, akční střílečku z prostředí druhé světové války.

Ta je nyní druhou neprodávanější hrou v USA (hned za nevalným Command & Conquer: Renegade) a tak není divu, že příznivci prahnou po pokračování.

Jaká jsou tedy fakta? Datadisk Team Assault vyjde někdy na podzim tohoto roku a bude obsahovat devět nových single-player misí, které budou klást větší důraz na zapojení Vašich počítačem řízených spolubojovníků do akce. Těšít se můžete na nové úkoly při zimní bitvě ve známém pohoří na německo-francouzsko-belgickych hranících - v Ardenách (Battle of The Bulge), a také se dočkáte závěrečného útoku Sovětů na Berlín. Chybět nebudou ani nové mapy do multiplayeru, kterých má být také devět. Pokud budou mapy udělané stejně kvalitně jako v MoH: AA, bude tento datadisk určitě pecka.
zdroj: HomeLAN

korgull

Kupte na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.