zavřít

Medal of Honor Expansion Pack & pics

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Neoficiálně oficiálně se svět dozvídá bližší informace o připravovaném addonu k akčnímu titulu Medal of Honor: Allied Assault.

Kromě údajného oznámení, které měli zástupci Electronic Arts pronést na CampEA, vypluly na povrch rovnou první screenshoty, které si nyní můžete prohlédnout v naší galerii.


nové obrázkykompletní galerie

Medal of Honor Expansion Pack, jak se datadisk zatím pojmenovává, své hráče zasvětí do role seržanta Jacka Barnese, který se snaží přestát poslední měsíce válečného období 2. světové války (od operace Overlord až po pád Berlína - červen 1944 - květen 1945). Obsáhnout by měl devět single-player misí a přes tucet multi-player map. Přibude i několik nových multiplayer módů. Medal of Honor Expansion Pack s sebou přinese i pár nových lokací, zbraní i vojáků. Hra poběří na silném 3D Quake III enginu.

Jedna z herních sajt dokonce tvrdí, že podle důvěryhodných zdrojů by se měl tento rozšiřující datadisk jmenovat Medal of Honor: Reload. Tato informace není zatím potvrzena.

korgull

Kupte na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.