Masakr v remasterovaném Postal Redux začne koncem měsíce
zdroj: Archiv

Masakr v remasterovaném Postal Redux začne koncem měsíce

11. 5. 2016 14:33 | Preview | autor: Adam Homola |

Svého času kontroverzní Postal dostane po téměř dvou dekádách svůj remaster. Nedávno oznámený Postal Redux vyjde na PC, Mac, Linux a PlayStation 4 letos, ale simultánní vydání pro všechny platformy vývojáři z Running With Scissors nestihnou. Nejdřív se dostane na Windows a to už 20. května. Krátce poté bude následovat verze hry pro SteamOS a Mac a celé to ve čtvrtém kvartále završí PlayStation 4.

Postal Redux není pouhý remaster, protože vývojáři sáhli i do herního obsahu. Přidali nový mód Rampage, o kterém jsme psali nedávno a který vás nutí zabíjet lidi co nejrychleji. K tomu hra nabobtná o dvě nové úrovně, přičemž jednou z nich je The Carnival, odehrávající se v zábavním parku se vším všudy, včetně ruského kola.

Druhá, v tiskové zprávě nijak upřesněná úroveň, přibude zřejmě až po vydání a bude sloužit jako nová finální úroveň hry. Vedle nových obrázků, na které se můžete podívat v galerii, vydali vývojáři také první trailer. Z něj si už jasné poselství hry jistě odnesete sami. Jestli se ale něco jako Postal Redux v dnešní době chytí, je otázkou.

Nedávný Hatred totiž poptávku zrovna nevzbudil a samotný Postal tu byl naposled v roce 2003, ve formě druhého a neméně kontroverzního dílu. Herní svět se ale od té doby posunul o kus dál a bezduchý masakr civilistů, který nenabízí nic víc, to dnes bude mít výrazně těžší.

zdroj: Archiv

Nejnovější články