zavřít

Left 4 Dead - ve spárech zombie

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Strašidelná multiplayerová akce od Valve nyní i s čarodějkou a spolupracujímí zombíky. + VIDEO

V létě se po několika odkladech snad konečně dočkáme hororové multiplayerové týmové střílečky Left 4 Dead, jejíž vývojáři Turtle Rock v lednu definitivně přešli pod křídla Valve. Kromě několika nových obrázků a videa tu jsou nové informace:

  • 4 základní typy zombie pro hru za Infected: Hunter (bez avizované neviditelnosti), Smoker, Boomer a Tank.
  • Při hře za Infected možnost vzít na sebe podobu ducha a vytipovat si ideální místo pro respawn, které však nesmí být příliš blízko protivníkově týmu Survivors.
  • 20 map v celkem 4 kampaních, dvou městských a dvou na venkově.
  • Každá mapa zasazena do jiné denní doby, od úsvitu až po absolutní tmu.
  • Nehratelná postava čarodějky, tančící kolem přeživších a naříkající, ale neškodná jen dokud ji někdo do očí nenamíří baterku nebo ji nevyleká hlasitými zvuky - v takovém případě se naštve a několika ranami kohokoliv skolí.

Left 4 Dead záběry z hraní
  • Spolupracující monstra: zatímco jedno svými pařáty rozbije dřevěné dveře, druhé si stoupne za okno a vyčká na nepřítele, kterého následně vycucne dlouhým jazykem z vnitřku budovy.
  • Počítač automaticky přejímající roli hráče, náhle vypadnuvšího z kola, aby mohl zápas pokračovat a nedošlo k přečíslení jednoho týmu.
Left 4 Dead vyjde na podzim pro PC a X360 (Doug Lombardi přesto PS3 verzi úplně nevylučuje) - více v předchozích článcích:

Video z hraní akce Left 4 Dead  [11.1.2008 14:14 - levis]
Left 4 Dead a ukazatel frustrace coby stimulant  [6.8.2007 10:10 - levis]
Infikovaný svět Left 4 Dead se připomíná  [23.3.2007 16:16 - korgull]
Další hnijící poznatky o Left 4 Dead  [16.1.2007 20:20 - moolker]
Left 4 Dead - první obrázky a detaily  [29.12.2006 20:20 - moolker]
zdroj: MTV

levis

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.