zavřít

Látkové orgie z Kirby's Epic Yarn

Wii

- Preview autor: levis Komentáře: 0

Nadcházející arkáda Kirby's Epic Yarn pro majitele konzole Wii nejen že oživí legendárního hrdinu z někdejších gameboyů, ale také nabídne poměrně zajímavou premisu: Kirby totiž bude cestovat ve světě, kde je všechno vytvořené z látky, a tím pádem to lze samozřejmě i roztrhat.

Každá část prostředí i překážka v sobě může ukrývat nějaký bonus nebo klíč k rozuzlení levelu, a to samo o sobě člověka k novému Kirbymu připoutá. Druhým zásadním plusem je podpora kooperativní hry, v níž se druhý hráč ujme Kirbyho spojence Prince Fluffa.

Oba hrdinové mají přitom stejné vlasnosti: umí chytit nepřítele do lasa a pak z něj udělat projektil, který zase mrsknou po někom jiném, stejně tak se oba umí proměňovat na nejrůznější předměty či potvory.

Pokud by došlo na volný pád, postavičky ze sebe udělají padák a zmírní dopad, při dlouhé cestě na sebe vezmou podobu auta a co přijde často vhod, je i možnost udělat ze sebe kovové závaží. V téhle podobě pak snadno rozbijete zničitelné plošinky nebo můstky, pod nimiž se skrývá další cesta levelem. Potěší také, že všechny nasbíráné kuličky se v kooperativní hře shromažďují do jednoho pytle a hráči tak snadněji dosáhnou na předepsaný počet. Přítomnost druhého živého hráče samozřejmě zvyšuje i šanci na nalezení bonusů, které vám později v hlavním hubu odemknou další levely.

Kirby's Epic Yarn od vývojářů z Good-Feel vyjde ještě letos pro Wii.

Zdroje: GameSpot

Kupte na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.