zavřít

Latinská jména ve Final Fantasy Versus XIII

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Rozbor povahy obou hlavních hrdinů doplňují obrázky poprvé ze samotné hry.

Pokud nemáte rádi tradičně japonský mix sci-fi a fantasy v podobě plnohodnotného Final Fantasy XIII a raději dáte přednost něčemu mírnějšímu a reálnějšímu, právě vám bude určena "alternativní" verze Final Fantasy Versus XIII. I k té máme několik nových obrázků přímo ze hry včetně několika ve vysokém rozlišení:


A k tomu pár střípků pro fanoušky: hlavní hrdinové budou mít pro sérii typicky tajemná jména, konkrétně Noctis Lucis Caelum (v latině "noc, světlo a nebesa") a Stella Nox Fleuret ("hvězda, temnota a meč"). A oba budou zřejmě vynikat schopností "vidět světlo", což budou před ostatními muset úzkostlivě tajit. Coby následovnice šlechtické rodiny, Stella bude obdařená dobrým vychováním a přímým přístupem. Naopak soudě dle traileru z letošního TGS '08 (jako vždy za zavřenými dveřmi) bude Noctis chladnější, víc plachý a do hrdinky samozřejmě zamilovaný.

Final Fantasy Versus XIII vyjde pro PS3 snad definitivně příští rok - více v dalších článcích:

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY
Hrdinným princem v Final Fantasy Versus XIII  [27.1.2008 13:13 - levis]
Nové trailery na Final Fantasy XIII a Versus XIII  [15.12.2007 13:13 - levis]
První trailer z Final Fantasy Versus XIII  [22.11.2007 20:20 - ls]
zdroj: Gamespot, IGN, ff-xiii.net, Gamekyo & Famitsu

levis

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.