zavřít

Krvavý Řím v Gladiator: Sword of Vengeance

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

V historické akci Gladiator: Sword of Vengeance se stanete římským hrdinou a gladiátorem Thraxem, toužícím pomstít smrt císaře Trajana.

Během misí se tak postavíte nejen jiným gladiátorům v různých arénách, ale i různým kreaturám a mytologickým postavám. Důležitou roli bude vedle rozličných soubojů hrát i příběh s propracovanými charaktery postav. Více jsme vás o tomto titulu informovali před pár dny, a tak se dnes omezíme jen na několik zajímavostí. Co se týče lokací, podíváte se vedle Kolosea i do různých labyrintů a hrobek.


nové obrázkykompletní galerie

Tvůrci chtějí ve hře spojit prvky dobrodružných adventur s akcemi, historickým pozadím, mytologií i všudypřítomnou politikou. Během postupu by se také měly vašemu hrdinovi zlepšovat bojové schopnosti a rozvíjet pohyby. Právě široká nabídka dobře vypadajících druhů pohybu (zákroků, chvatů) se má stát pro Gladiatora typická. Při zápasech v arénách oceníte tzv. Blood Meter, hodnotící pochopitelně krvavost (tedy účinnost) vašeho boje. Gladiator: Sword of Vengeance od Acclaimu nyní míří nejen na PC, ale i na Playstation2 a Xbox. Přítomný čas nepoužívám náhodou, jak jsme se dozvěděli, 4.listopadu se hra objeví na konzolích v USA a o pár dní později i na PC v Evropě. V naší galerii si můžete prohlédnout šestici nových screenshotů.

kate

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.