zavřít

Kluby a domy z Test Drive Unlimited 2

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

V druhém díle závodů od Atari se bude mimo jiné bydlet na jachtě nebo si dohadovat sponzory. + OBRÁZKY

Více než rok po prvním obřím úniku informací Atari oficiálně představilo závody Test Drive Unlimited 2, v nichž vás čekají sexy auta, ostrovní ráj na Ibize, dechberoucí západy slunce i luxusní pláže.

Druhý díl má klást větší důraz na společenské fukce, takže podobně jako ve střílečkách bude možné zakládat jezdecké kluby (obdoba guildů/klanů) a společně pak vydělávat peníze nebo získávat kolektivní reputaci. Každá vaše aktivita se navíc pozitivně odrazí ve vašem profilu a čím více závodů se zúčastníte, tím většími se budete stávat soupeři pro své protivníky.


Některé z těchto vlastností se promítnou i do samotné hraní, protože na ostrově s rozlohou 380 km2, kde se má Test Drive Unlimited 2 odehrávat, se snadno zatouláte - a právě za zkoumání terénu a projíždění alternativních tras/odchylek z mapy získáte bodů nejvíc.

Spuštění rychlého závodu z menu se podstatně zrychlí, chybět nebude tucet multiplayerových módů (které si ale autoři zatím nechávají pro sebe) a také oblíbený editor, v němž si na ostrově budete moci vyznačit svoji vlastní trať. Co se týče již zmiňované možnosti zakládání klubů, v jejich rámci bude možné vyzávat k závodu kluby konkurenční, zkusit kandidovat na prezidenta klubu anebo stáji zajistit exkluzivitu některé značky vozů.

To vše by nebylo kompletní, kdyby hráč neměl kam po napěchovaném dni složit hlavu: i tady si totiž budete moci nakupovat domy a byty, a těch je ve hře prý přes sto různých modelů. Fajnšmekři jistě ocení možnost si pak kompletně přizpůsobit celý interiér včetně nábytků nebo dekorace. A co byste říkali třeba bydlení na jachtě?

Test Drive Unlimited 2 vyjde na podzim pro PC, Xbox 360 a PlayStation 3 - více v preview a dalším zpravodajství:

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY
Test Drive Unlimited 2 a nová auta  [15.4.2008 12:12]
Spekulace o náplni Test Drive Unlimited 2  [7.5.2007 22:22]

zdroj: GS

levis

Kupte na Alza.cz

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.