zavřít

Klasika Jet Set Radio se objeví na PC, XBLA a PSN

Windows PlayStation 3 Xbox 360

- Preview autor: Adam Homola Komentáře: 0

Stará známá klasika Jet Set Radio, která vyšla na Dreamcastu v roce 2000, se vrátí. Jet Set...

Stará známá klasika Jet Set Radio, která vyšla na Dreamcastu v roce 2000, se vrátí. Jet Set Radio vyjde ve vylepšené "HD" verzi ještě letos v létě na Xbox Live Arcade, PC a PlayStation Network, jak na svém blogu oznámila Sega. Pokud vám Jet Set Radio nic neříká, tak se ve hře připojíte k pouličnímu gangu GGs ve futuristické verzi Tokia. Právě tam budete bojovat za práva sebevyjádření proti všudypřítomné policii, kterou ovládají korporace. Jet Set Radio byl tak trochu Tony Hawk a tak trochu Marc Ecko's Getting Up: Contents Under Pressure. Tony Hawk proto, že jste ve hře jezdili na kolečkových bruslích a prováděli jste spousty triků a Mark Ecko proto, že jste u toho sprejovali. To všechno v relativně otevřeném městě a ve stylové komiksově cel-shadované grafice a s parádním soundtrackem.

Tagy: Závodní

Zdroje: Sega

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce her či hardwaru. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta. Více informací zde.

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.