Galactic Assault - strategie podle Strugackých
zdroj: tisková zpráva

Galactic Assault - strategie podle Strugackých

2. 12. 2005 18:18 | Preview | autor: Redakce Games.cz |

Příznivci spisovatelské sourozenecké dvojice - Arkadije a Borise Strugackých - se mohou těšit na další herní projekt vyvíjený na motivy jejich nadčasových sci-fi románů.

news zdroj: tisková zpráva Narozdíl od většiny těch, které dosud byly vyvinuty, anebo teprve jsou vyvíjeny, je nová hra z žánru strategického. Vedle všech těch adventur je to příjemné oživení. Na jejím vývoji spolupracují společnosti Akella a Wargaming.net. Hra zatím nemá pevně určený název, ale pracovně ji můžeme nazvat Inhabited Island, neboť právě na motivy tohoto románu vzniká (u nás jej známe jako Obydlený ostrov).

Možná si říkáte, že máte dojem, že jste o něčem podobném už někdy slyšeli. V červnu letošního roku skutečně společnost Akella oznámila vývoj hry inspirované knihou Obydlený ostrov, ovšem v tomto případě se jednalo o adventuru, která se jmenuje The Island: The Earthling a pochází z dílen ruských Step Creative Group. A když už ji zmiňujeme, tak ještě dodám, že je její vydání naplánováno na třetí čtvrtletí příštího roku.

Nyní se však vraťme k nově odhalené strategii. Dílo Inhabited Island v tomto podání by mělo vyjít až začátkem roku 2007. Příběh hry samozřejmě zahrnuje postavu Maxima Kammerera. Rozvine se od momentu, kdy Maxim zničil Centrum (hlavní vysílací základnu) a armáda na severu byla poražena. Jelikož bylo vysílání využívané pro ovládání lidských myslí zničeno, většina obyvatel se ocitla ve stavu podobném komatu. Od severu se opět schyluje k novému konfliktu, který budete muset odrazit. Navíc se budete muset vypořádat i s nájezdy barbarů z jihu a převaze z Ostrova.

zdroj: PR

korgull

Nejnovější články