Fotorealistické závody Gran Turismo 5 Prologue
zdroj: tisková zpráva

Fotorealistické závody Gran Turismo 5 Prologue

18. 7. 2007 22:22 | Preview | autor: Redakce Games.cz |

Maximální detaily a grafika smazávající rozdíly mezi skutečností a hrou - takový je kompletní trailer z předvoje PS3 závodů.

Pokud chcete na vidět na PlayStation 3 opravdové závody, počkejte si na Gran Turismo 5 Prologue, předehru k plnohodnotnému pátého dílu (2008) této série. Kompletní trailer, navazující na E3 teaser a vydaný u příležitosti japonské předváděčky Sony - Playstation Premiere - je velkým příslibem. Ukazuje sice obyčejnou jízdu po závodním okruhu, ale v maximálním detailu a fotorealistickém provedení. Autoři z Polyphony Digital při této příležitosti také otevřeli oficiální stránku hry, byť zatím jen v japonštině.


Gran Turismo 5 Prologue - Premiere trailer - stažitelná verze (90 MB, 1280x720)

Z traileru lze vyčíst třeba to, že na trati se ocitne minimálně šestnáct aut naráz (viz obrázek), dle některých zdrojů to má být až dvacet. Stále ani vidu ani slechu po realistickém modelu poškození, který nakonec ve hře bude nejspíš chybět (důvody viz starší článek). Kromě mechaniků uvidíte i jiná herní prostředí: několik měst včetně noční jízdy, krajinu s vegetací atd.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva

Gran Turismo 5 Prologue s plnou podporou 1080p HD grafiky má být v říjnu uvolněn ke stažení přes PlayStation Network (alespoň pro Japonce) a umožní si vyzkoušet i online hru. Sony prozatím neuvedlo, zdali bude download této předehry k plnému dílu pětky k dispozici zdarma, ale spíš tipujeme, že bude podmíněný platbou nějaké menší částky.
zdroj: Gamersyde, GamesRadar

levis

Nejnovější články