zavřít

Druhá re-edice Soldier of Fortune

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Pouze pro náhodné návštěvníky obchodů s počítačovými hrami, zbloudilé japonské turisty či ty, kteří si sáhli do svědomí a od nynějška si chtějí pořídit všechny kvalitnější hry na originálce, bude určena druhá re-edice (první s podtitulem Gold vyšla už před rokem) brutální střílečky Soldier of Fortune z loňského roku.

Nikoho jiného totiž Platinum Edition, jak se nová verze SoF jmenuje, nemůže zaujmout - posuďte sami podle novinek v obsahu: volně stažitelný patch v1.07f nahrazující multiplayer na WON přes GameSpy, pět nových map pro síťovou hru a strategy guide v PDF formátu. Toť vše, nic víc. Vlastně bych zapomněl, asi nejatraktivnější věc na CD bude zřejmě trailer z pokračování Soldier of Fortune 2: Double Helix, z něhož dnes vyšly tři nové obrázky z levelů ve městě, džungli a zasněženém lese:


Kdyby byla alespoň cena krapet snížena, mohla být Platinum Edition o něco zajímavější, ale za relativně vysokou cenu (30 dolarů) a bez rozsáhlé podpory v hráčské komunitě jako například u Half-Life (jehož re-edice se hojně prodávají hlavně díky Counter-Strike a dalším výborným modům), je předem odsouzena k neúspěchu.

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.