Do Afriky s Medal of Honor: Breakthrough
zdroj: tisková zpráva

Do Afriky s Medal of Honor: Breakthrough

19. 6. 2003 10:10 | Preview | autor: Redakce Games.cz |

Medal of Honor: Breakthrough bude po MoH: Spearhead druhým datadiskem k populární válečné first-person střílečce MoH: Allied Assault.

Na novém přídavku pracují TKO Software ze Santa Cruz, kteří se také spolu s EA Los Angeles rozhodli zasadit hlavní kampaň datadisku do oblasti Severní Afriky. Kromě ní si střihnete též historické mise z Itálie. Datadisk by měl nabízet rozlehlejší lokace, silnější prožitek ze hry a také více ne přímo nezbytných, ale za to užitečných nástrojů a věciček, které budete moci nacházet na mapách a používat ve hře.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Breakthrough mají zpestřovat různé skriptované scénky podobně jako v Allied Assault a údajně na nás bude při hraní čekat i pár skrytých překvapení. Přítomny budou samozřejmě nové autentické zbraně, o co však půjde konkrétně, zatím nevíme. Herní strany v multiplayeru mají být díky zahnutí nových zbraní vyváženější. Ohledně vozidel se můžeme těšit na další ovladatelné přírůstky, například na nový model tanku.

Herní doba titulu prý bude skutečně záviset na zvolené obtížnosti a schopnostech hráče, obecně by se měla pohybovat někde kolem 20ti hodin. TKO Software plánují věnovat se hře i po jejím vydání, přes weby EA mají být nabízeny patche, případně různé map packy. Systém medailí a vyznamenání za splněné úkoly bude v Breakthrough úplně stejný jako ve Spearhead. Jak říká Jacob Hawley z TKO, proč měnit něco, co je dobře zaběhnuté a funguje. Co se týče multiplayeru, bude obsahovat obvyklé mody a nový mod Liberation (více). Medal of Honor: Breakthrough vyjde na podzim 2003.

kate

Nejnovější články