Diablo III GC info
zdroj: Archiv

Diablo III GC info

18. 8. 2010 14:14 | Preview | autor: Redakce Games.cz |

Artisané budou cestovat s vaší karavanou, craftovat předměty, nebo vyndávat sockety ze zbraní. Třeba výměnou za to, když kováři zachráníte manželku. + VIDEO

Dnešní den na Gamescomu '10 se nese ve znamení akčního RPG Diablo III a především jeho nově odhalených Artisanů, tedy NPC se schopností craftování. Tyto postavy vás budou následovat po dobu celé hry a budete si u nich moci objednat předměty, které pak Artisané postupně dají dohromady dle svých profesí: kováři se specializují na brnění, opravy a přidávání socketů, klenotníci zkombinují drahé kameny a učiní tak vaše předměty ještě mocnějšími, kdežto mystikové výzbroj začarují. Podobně jako v Diablu II se budou Artisané přesunovat s celou karavanou, zároveň sloužící jako hráčův hub. I tentokrát vám budou zadávat questy a dokud je nesplníte, nezískáte si jejich důvěru. Jak napovídá čerstvé komentované video z hraní, kovář se vám třeba svěří, že má ženu na umření - podaří se vám ji zachránit?

zdroj: Archiv


Diablo III - Artisans GC 2010 předváděčka

Těšit se můžete i na oblíbené nákupy u každé ze tří jmenovaných tříd. Mystik vám prodá všechny svitky, magické zbraně, runy, nebo lahvičky, klenotník se pochopitelně specializuje na sortiment drahokamů, amuletů a prstenů, a nově také bude umět vyndavat drahokamy z již socketovaných předmětů nebo je vzájemně kombinovat, čímž stvoří ještě cennější minerály. A jak že bude fungovat craftování? Když po zabitém monstru seberete nějakou zbraň nebo brnění, nebudete ho už muset celé prodávat, protože přibude možnost "rozbít" jej na základní suroviny/minerály a ty pak předat Artisanům, aby z nich něco vyrobili. Tuto schopnost ovšem získáte až s nalezením jakéhosi zvláštního předmětu, který nemá zabírat žádný prostor ve vašem inventáři (asi nějaká kompaktnější Horadric Cube).

Diablo III pro PC vyjde asi někdy na přelomu let 2011 a 2012 - více v našem zpravodajství:

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY
Diablo III až v roce 2011  [21.8.2009 22:22]
Nová úroveň z Diablo III  [19.8.2009 21:21]
Přírůstky do bestiáře Diablo III  [25.5.2009 13:13]

zdroj: oficiální FAQ, Incgamers & Gametrailers

levis

Nejnovější články