zavřít

Detaily o PC verzi Grand Theft Auto III

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Dnes tu pro Vás máme také nejčerstvější informace o velmi očekávané akční gamese Grand Theft Auto III, která by se v PC verzi měla objevit v obchodech už koncem května.

Jak jste se mohli dočíst pondělní zprávě, u nás bude pravděpodobně vydána také čeština do této hry.

Nejnovější informace se týkají toho, co nám vlastně GTA III na PC nabídne. V první řadě to má být údajně strhující 3D herní prostředí s vylepšenou grafikou ušitou na míru poslednímu hardware spolu s rozšířeným prostorovým zvukem. To vše Vám mnohem více napomůže vcítit se do role gangstera, který v rušném městě způsobí boží dopuštění a to pokud možno bez povšimnutí mužů zákona. Zápletka bude hráče provázet celou hrou, přesto zde bude zachována nelinearita a svobota předchozích GTA her. Ukrást budete moci jakýkoli z 50ti typů nabízených automobilů.


další nové obrázky

Město, v němž budete řádit, má samozřejmě své zákony a pravidla, ale na vás bude opět zde zavést anarchii. Čeká Vás okolo 80 zločineckých misí a mnoho vedlejších úkolů, při kterých Vám bude znepříjemňovat život počasí a realistické střídání dne a noci. Ulice a města budou plná nic netušících chodců, spěchajících manažerů a členů gangů vyhledávajících potíže. Vybaveni budete více než dvěma tucty zbraní - od vlastních pěstí, přes baseballovou pálku, pistoli, uzinu, M-16, raketomet, granáty až po plamenomet. Vaše nekalé plány Vám občas zkomplikují různé pořádkové jednotky, včetně policistů, speciálních týmů SWAT, FBI či armády.

Zajímavé je, že v tomto výčtu vlastností hry není ani zmínka o nějakém multiplayeru, který byl proklamován v dubnovém čísle PC Gamer a psali jsme o něm zde. Otázkou tedy zůstává, zda se tento typ hry v GTA III skutečně objeví. Kdo hrál nebo viděl na videu verzi této hry pro Playstation 2, jistě může potvrdit, že ani zde nebyla v nabídce žádná taková volba a přesto se prodalo několik milionů kusů. No uvidíme, jak to nakonec dopadne - každopádně, Grand Theft Auto III bude určitě super hrou i bez multiplayeru.
zdroj: TTG

korgull

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.