zavřít

Další drobky o Deus Ex 3

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

O záměně screenshotů za artworky, důležitosti sociální interakce a odlišnosti výtvarného stylu od BioShocku.

Další den, další rozšiřující informace o futuristickém akčním RPG, jehož víkendové odhalení pořádně rozhýbalo herní scénu:

  • Tenhle obrázek, ač velmi podobný staršímu artworku, ve skutečnosti není artworkem a pochází přímo ze hry (in-game screenshot), ujistili vývojáři z Eidos Montreal. Obecně, ty artworky na scanech prý mají velmi blízko vzhledu vlastní herní grafiky, takže to člověka trochu může mást (tak jako např. nový Prince of Persia).
  • Tvůrci naprosto odmítají názory, že by jejich výtvarný styl byl podobný BioShocku. Zatímco ten byl, jak známo, v art-deco stylu z let kolem 1930, Deus Ex 3 kombinuje elementy z blízké budoucnosti (cyberpunk) s renesancí a barokem (má to prý své důvody), čemuž říkají cyber-renesance.
  • Sociální aspekt, tj. interakce s NPC postavami (oblečené ve stylu míchajícím 16. století se současnými módními trendy), sehraje velmi důležitou roli - má být jedním ze tří způsobů, kterými půjde DX3 hrát. Těmi ostatními jsou steatlh-krytí a hackování.
  • Přechody mezi interiéry a exteriéry budou plynulé a lokace ve hře (roztroušené po celém světě, nejen Šanghaj) mají být dostatečně rozlehlé (jako v Deus Ex 1, nikoliv Invisible War) pro to, aby poskytli svobodu a prostor k potulování se (žádné probíjení se od dveří k dalším dveřím). Ulice či stoky ve hře samozřejmě budou, jen si tvůrci jejich předvedení schovávají na později.
  • Souboje budou probíhat i na blízko (za použití rukou) a s devastujícími komby, i se zabitím více protivníků naráz (Assassins Creed?).
  • Možnost spravovat svůj inventář je zpět.
  • Alternativní konce hry budou.
Deus Ex 3 od Eidosu Montreal vyjde nejdříve koncem roku 2009 pro PC, PS3 a X360 - více v dřívějším zpravodajství:

SOUVISEJÍCÍ ĆLÁNKY:
Hackování a krytí v Deus Ex 3 [4.10.2008 19:19 - jd]
Deus Ex 3 scany [4.10.2008 19:19 - jd]
První detaily o Deus Ex 3 [4.10.2008 13:13 - levis]
zdroj: Eidos fóra, PC Zone

jd

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.