zavřít

Čtvrtá etapa Guild Wars - Eye of the North

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Server The Inquirer je znám častým přinášením neověřených fám a různých spekulací, nicméně jeho předčasné odhalení čtvrté etapy úspěšné onlinovky Guild Wars působí docela věrohodně a asi bude jen otázkou hodin, než ho NCSoft oficiálně potvrdí na akci Game Developers Conference.Nuže, hra ponese podtitul Eye of the North a půjde tentokrát o tradiční datadisk. Narozdíl od dřívějška bude k jejímu spuštění vyžadováno vlastnictví alespoň jednoho z minulých dílů (tzn. základní GW, Factions nebo Nightfall), což má být kompenzováno o něco nižší cenou. S tím souvisí informace, že přídavek dějově naváže na závěr předchůdců a že bude stoprocentně cílen na postavy na maximálním levelu. Konkrétně se v něm máte setkat s novými 10 hrdiny, 18 víceúrovňovými dungeony, 40 sety brnění a 150 skilly, z nichž třetina bude vyhrazena jen pro PvE, tzn. hru proti umělé inteligenci či nástrahám drsného severského prostředí. Guild Wars: Eye of the North má vyjít v třetím kvartálu letošního roku.

Tím však zvěsti z Inquireru nekončí, neboť zmiňuje ještě plánování plnohodnotného druhého dílu Guild Wars na období 2009-10, čemuž prý bude příští rok předcházet veřejný betatest. Dvojka se má odehrávat o pár stovek let později s úkoly a událostmi napříč rozlehlým územím v duchu Dark Age of Camelot. Na výběr dostanete z minimálně pěti ras (lidé, Charrové, Nornové, Asuriané a Sylvariané) a k postupu na vyšší úroveň má během hry docházet zatím neupřesněným citlivějším způsobem. Vedle úplně nového grafického enginu odpovídajícího v té době aktuálním trendům se do Guild Wars 2 údajně počítá také s přepracovaným ovládáním, orientovaným primárně na akci a co největší intuitivnost, i když vše uvedené v tomto dostavci prozatím berte s velkou rezervou.

zdroj: Inquirer

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.