Co přiveze Gran Turismo 5 Prologue
zdroj: tisková zpráva

Co přiveze Gran Turismo 5 Prologue

28. 7. 2007 19:19 | Preview | autor: Redakce Games.cz |

Informace o dvou odlišných režimech, nabídce tratí/aut a jak to bude s provázaností s GT5 či službou PS3 HOME?

Již v říjnu se pro Japonce na PlayStation Network objeví ke stažení speciální verze Gran Turismo 5, jakýsi předskokan s podtitulem Prologue pro PS3, nabízející okolo 40-ti vozů a čtyř tratí v osmi různých verzích. Oproti v minulosti naznačenému se však nepočítá s možností stažení dalších tratí či aut. V offline režimu jich může být v obraze najednou 16, online závodění se však bude moci účastnit toliko 12 hráčů. Herní koncept má nabízet varianty Normal Mode a Professional Mode, ve druhém případě do řízení, resp. ovládání mají co mluvit specifické parametry toho kterého stroje. Do galerie dnes přibylo více než 30 jejich obrázků, včetně pohledu z kokpitu a do depa:

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva

Prologue bude přitom oscilovat někde mezi GT a Arcade režimem známým z minulosti (viz recenze Gran Turismo 4), což ve výsledku znamená, že za zdejší závodění si budete moci vydělat peníze a tyto následně utratit za koupi jiného, třeba i vyladěného vozu. Každopádně v Prologue se nepočítá s možností vlastních úprav vašeho plechového miláčka, za to se hovoří o skutečnosti, že uložená data (získané peníze a auta) půjdou poté převést do regulérního Gran Turismo 5.

Yamauchi v tuto chvíli zvažuje implementaci B-spec módu (v němž neřídíte vybraný vůz přímo). Jistá je však podpora chatování (pro jeden ze dvou nabídnutých online režimů) a provázanost Prologue s Home aplikací konzole PS3. Skrze Home ikonu v menu bude totiž možné vstoupit do speciálního "Gran Turismo World" univerza další položkou v herním menu má být My Page obsahující mj. Friends List.
zdroj: 1UP, homepage

mart

Nejnovější články