zavřít

Chystá se datadisk pro Age of Mythology?

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Titul Age of Mythology právě vyšel ve světě a za několik týdnů bychom se měli této RTS v kompletně lokalizované podobě dočkat i my.

Co však dnes pohnulo všemi fanoušky této pecky od Ensemble Studios a Microsoftu jsou záhadné řádky v jednom ze zdrojových souborů. Na konci gamesettings.bar totiž někteří zvídaví hráči nalezli zmínky o zatím nedostupných národech, a to Babylóňanech, obyvatelích Sumeru a kultuře Lorciferanů, ale jako termín tam je uveden až 12. říjen 2003.

Nabízí se samozřejmě otázka, co má tohle celé znamenat. V jednom z prvních názorů zaznělo, že jde o jakýsi základ k chystanému expansionu, záhy se však vyskytly pochybnosti o věrohodnosti takových údajů. Skeptici si myslí, že si z nás vývojáři jen vystřelili, popřípadě se pokusili o lehké ale prakticky nepoužitelné navnadění hráčů na skutečně chystaný datadisk. Na oficiálních stránkách se zatím neobjevilo potvrzení, zamítnutí, ani žádný jiný komentář k těmto spekulacím, a tak nezbývá než čekat, co se z toho všeho vyklube. Pokud Age of Mythology dosáhne očekávaného úspěchu v žebříčcích prodejnosti, je více než pravděpodobné, že se nějaký ten přídavek stejně jako u Age of Empires objeví.

zdroj: Gamigo

kate

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.