Brothers in Arms Hell Highway - nejkrvavější v sérii
zdroj: tisková zpráva

Brothers in Arms Hell Highway - nejkrvavější v sérii

17. 4. 2008 21:21 | Preview | autor: Redakce Games.cz |

A ne nadarmo přirovnávaný k filmu Zachraňte vojína Ryana: ustojíte drastické detaily v traileru? + DATUM VYDÁNÍ

Zásah do hrudi ve zpomaleném záběru a výčitky seržanta s roztrhanou tváří otevírají zbrusu nový trailer k vojenské akci Brothers in Arms: Hell's Highway. Hlavní hrdina Matt Baker v dalších vteřinách vede svojí skupinu přes bojiště plné mrtvol, hořící vesnice a polorozbořené kostely: válka je krutá a v posledních chvílích traileru nešetří ani tanky, ani vojáky s příliš dlouhýma rukama.

zdroj: Archiv


Brothers in Arms: Hell's Highway trailer 3

Zkrátka, vypadá to opět na pořádnou akci, která se navíc malými krůčky blíží k podzimnímu vydání a autoři z Gearboxu si do svých studií postupně zvou zahraniční redaktory, kterým předvádí nový build hry. Jak pro Gamespy vysvětlil šéf vývojářů Randy Pitchford, tentokrát je důraz zcela jednoznačně kladen na efekt a filmový dojem. Samotné první misi, zasazené do vybombardované nemocnice koncem operace Market Garden, bude dokonce předcházet několikaminutové intro "Previously on Brothers in Arms", kompletně renderované v Unreal Engine 3 a přibližující klíčové momenty prvních dvou dílů.

Atmosféru pak naladí maximálně realistické prostředí, které autoři vymodelovali dle dobových leteckých snímků zakoupených od britské vlády. A kde nebylo vše jasné, pomohly vzpomínky skutečných válečných veteránů. Ještě jedna věc však přispěje k opravdovému dojmu z hraní - totiž naturalistické pojetí, často hraničící s dosud nevídanou brutalitou. Ani předchozí díly série se nijak nezdráhaly ukázat násilí, ale teprve Hell's Highway bude doslova krvavé (srovnání s filmem Zachraňte vojína Ryana je zcela na místě). Na bojišti uvidíte utržené ruce, zásahy kulkou do hlavy nebo dokonce nebožáky s urvanou spodní částí těla.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva

Datum vydání Brothers in Arms: Hell's Highway bylo dnes oficiálně potvrzeno na 21. srpna, pro PC, X360 a PS3 - více v našich dojmech z UbiDays a předchozích článcích:

Další video z Brothers In Arms Hell Highway  [10.3.2008 21:21 - levis]
Sedm minut Brothers in Arms Hell Highway  [1.1.2008 13:13 - levis]
Zhroucení hrdiny Brothers in Arms Hell Highway  [14.12.2007 20:20 - levis]
Nervózní vojáci v Brothers in Arms Hell Highway  [22.10.2007 15:15 - levis]
Smrtící kulka v Brothers in Arms Hell Highway  [12.7.2007 22:22 - levis]
zdroj: Gamespy

Nejnovější články