zavřít

Battlefield Heroes bez zničitelného prostředí

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

S ním by byla onlinovka moc náročná na hardware a příliš komplexní pro masové publikum.

Tvůrce gratis onlinovky Battlefield Heroes zodpověděl fanouškům série několik upřesňujících dotazů, z nichž coby doplnění starších článků vybíráme to nejpodstatnější:

  • Zcela bez zničitelného prostředí kvůli jeho hardwarové náročnosti i tomu, že by to pak už byla příliš komplexní střílečka, nevhodná pro masy, na něž přitom cílí.
  • Automatické doplňování nábojů i zdraví.
  • Granáty pouze u jediné třídy postav, byť každá bude mít přístup k některému druhu výbušnin.
  • Letadla sestřelitelná úplně každou zbraní, včetně oddělání pilota, byť protiletadlová děla u kontrolních stanovišť budou proti letounům nejúčinnější.
  • Všechny případné booster packy a rozšíření samozřejmě zdarma, stejně jako samotná hra.
Battlefield Heroes pro PC bude uvolněn zdarma ke stažení letos v létě, spíš jeho koncem.
zdroj: Q&A na Planet Battlefield

levis

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.