zavřít

2K připomíná 15. výročí Mafie novým trailerem, slevou a bundlem na Steamu

PlayStation 4 Windows PlayStation 3 Xbox 360 Xbox Xbox One

- Preview autor: Adam Homola Komentáře: 0

Těžko říct, jestli vůbec nějaká česká hra co do oblíbenosti a kultovního statusu překoná první Mafii. Ta se zapsala do srdcí snad všech hráčů, kteří si ji svého času zahráli, a rokem 2002 to pochopitelně neskončilo. Mafia nedávno oslavila své 15. výročí, což je z pohledu vydavatele 2K ideální příležitost pro nový trailer a bundle na Steamu.

Vydavatel dal dohromady speciální trailer připomínající celou sérii, od prvního dílu Mafia: The City of Lost Heaven až po loni vydanou trojku. Trailer není jen nudným sestřihem nejlepších scén, ale hezky rekapituluje hlavní události týkající se protagonistů všech tří her.

Pokud na vás zafungoval a dostali jste chuť si nějakou Mafii zahrát, nebo si třeba jen doplnit sbírku, můžete tak učinit například právě na Steamu. Digitální exkluzivita pro GOG už totiž vypršela a první Mafia se nedávno objevila i u Valve.

Tam je momentálně k mání i jako součást balíčku Mafia Triple Pack, který je ve chvíli psaní textu ve slevové akci jen za 663 Kč. Samotná jednička tam stojí stejně jako na GOG 10 eur.

Tak jako na GOG, i na Steamu platí, že první Mafia má upravený soundtrack a neobsahuje žádnou licencovanou hudbu. Zato ale má český dabing, pokud si chcete jeho dobové kvality připomenout i dnes.

Tagy: Mafia (série) akční 3rd person third person

Zdroje: Steampowered

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.