zavřít

GamesPlay – hrajeme příběhová DLC k Mafia III

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro Xbox One X

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

S červencovým vydáním posledního velkého, příběhového DLC Sign of Times se uzavřel příběh Lincolna Claye z Mafia III. Původní hra rozhodně nebyla bez chyb, ale stojí za to se ohlédnout za tím, co trojice rozšíření přinesla z hlediska hratelnosti a příběhu. K počítači tentokrát zasednou Vašek Pecháček a Patrik Hajda, aby vám ukázali především dvojici Stones Unturned a Sign of the Times.

První jmenovaný datadisk se zaměřuje na Johna Donovana, agenta CIA, který s Lincolnem spolupracoval v hlavní kampani a zde se dozvíte trochu víc o jejich společné minulosti. Sign of the Times se pak věnuje tematice náboženských kultů, které kvetou na okrajích New Bordeaux. Sežere kluky aligátor? Budou se spíš plížit nebo převedou válku ve Vietnamu do ulic New Bordeaux?

Komunikovat s námi v průběhu vysílání můžete přes chat u videa na Youtube

Tagy: Mafia (série) Amerika gangy akční dlc gamesplay 3rd person third person

Zdroje: Vlastní

Kupte na Alza.cz

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.