CZC představilo pekelné CZC.RTX Diablo PC, které posvětil sám Blizzard
zdroj: Foto: CZC

CZC představilo pekelné CZC.RTX Diablo PC, které posvětil sám Blizzard

7. 6. 2023 13:22 | Komerční sdělení / PR | autor: Inzerce

CZC u příležitosti vydání dlouho očekávané novinky Diablo IV představilo unikátní montáž s postavou anděla Inaria, pravými lávovými kameny a pekelným dýmem. Jedná se o jediný oficiálně schválený build Blizzard Entertainment. Unikátní stroj by nevznikl bez podpory značek NVIDIA a Gigabyte AORUS. 

Pekelný výkon CZC.RTX Diablo PC zajišťuje grafická karta AORUS GeForce RTX 4080 16GB, která s přehledem zvládá Ray Tracing a DLSS 3, procesor AMD Ryzen 7 7800X3D a dvě 32GB RAM DDR5 paměťovky Fury Beast od Kingstonu. O chlazezení i v tak ďábelské mašině se stará pětka větráčků a vodník k tomu.

Diablo IV Case Monster PC zdroj: Foto: CZC

KONFIGURACE CZC.RTX Diablo PC:

Diablo IV Case Monster PC zdroj: Foto: CZC

V čele skříně stojí majestátní postava anděla Inaria, jednoho z klíčových hráčů v boji mezi silami pekla a nebe, který právě probořil přední stěnu a uniká z pekla uvnitř. Stylovou case nahoře zdobí model vstupu do dungeonu ve tvaru obří lebky, ze kterého při stisknutí schovaného tlačítka začne unikat pekelný dým. Na spodní části casy za prosklenou bočnicí s pekelnou runou jsou umístěny lávové kameny ze samotného Arreatu. Alespoň to tvrdí CZC. 

Dvojka na online trhu s elektronikou sestavila stejně jako mnohé další PC sestavy stroj v Příbrami. Kromě zkušených rukou montážníků jí byla nápomocná 3D tiskárna, bez které by nevznikly hlavní dekorace. Při započtení ceny komponent, práce, tisku a barvení vychází cena PC na zhruba 170 000 Kč. CZC by tento unikátní kousek, který potěší všechny fanoušky hry Diablo, měla brzy vystavit i na vybraných pobočkách. 

Diablo IV Case Monster PC zdroj: Foto: CZC

Nejnovější články