zavřít

Sledujte Fight Club #442 s Karlem Drdou

- Podcast autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Návštěvy máme všichni v redakci rádi a proto jsme si dnes do studia pozvali dlouho pohřešovaného Karla Drdu, který naše pozvání s radostí přijal. V rámci podcastu se tedy můžete těšit na KKK (Karlův konstruktivní koutek), kde se vyjádří nejen k současnému dění ve Wargamingu, ale taky se zeptáme, co si myslí o Gamescomu anebo o kyberpunkovém trendu.

Karel Drda se u nás ukázal naposledy skoro před rokem na výročním 400. Fight Clubu, takže je nejvyšší čas, aby se váš nejoblíbenější endomorf zase objevil před naší kamerou. Podělí se s vámi o své názory a možná odpoví i na velmi specifické dotazy, které nám můžete posílat buď na mail podcast@games.cz nebo během živého vysílání do chatu na našem YouTube kanále.

Startujeme tradičně v 16:00.

Tagy: podcast Fight Club

Zdroje: vlastní

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.