zavřít

Hardware Club #42 o herních klávesnicích

- Podcast autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Herní klávesnice, často skloňované téma nejen u profesionálních hráčů. Ale co vlastně slovo „herní“ u klávesnice znamená a co takový model musí mít? A jaké vábničky si na hráče připravila marketingová oddělení výrobců? Probereme v dnešním díle Hardware Clubu s pořadovým číslem 42.

A protože téma herních klávesnic úzce souvisí s mechanickými spínači, podíváme se i na ně: typy, základní charakteristiky, rozdíl oproti membránovým klávesnicím. Mají vůbec mechanické spínače nějaké nevýhody, kromě ceny? A jak si v tom všem stojí podsvícení? Sledujte nás od 16:00 živě na YouTube ve složení Jindra a Jiří.

Dotazy a připomínky neváhejte posílat do chatu/komentářů u videa, případně je směrujte do dedikované diskuze nebo na email podcast@games.cz. Děkujeme za přízeň!

Tagy: mechanické klávesnice Herní periferie Cherry MX

Zdroje: vlastní

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.