zavřít

Hardware Club #41 o bazarovém hardware

- Podcast autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Je rozumné nakupovat hardware z bazaru? Na co si dát pozor, kolik můžeme takovým nákupem ušetřit a na jaké komponenty je dobré se zaměřit? Jirka a Jindra se v dalším Hardware Clubu pustí do tématu, které jsme v rámci pořadu už několikrát naťukli, ale nikdy jsme mu nevěnovali celý díl. Tak to jdeme napravit.

Názory ohledně nákupu hardware z bazarů se různí. Jedna strana tvrdí, že jde o příliš velké riziko, což nevyváží ani snížení ceny, druzí zase říkají, že při patřičné ostražitosti lze z druhé ruky nakoupit bezproblémové komponenty a ještě ušetřit oproti běžné ceně.

Ve 41. Hardware Clubu se pokusíme shrnout argumenty obou táborů a k tomu přidat i naše zkušenosti s nákupem použitého hardware. Navíc se mrkneme, jaké počítače by se z dostupných bazarových komponent daly složit.

Začínáme v 16:30 na YouTube ve složení Jiří a Jindra.

Dotazy a připomínky neváhejte posílat do chatu/komentářů u videa, případně je směrujte do dedikované diskuze nebo na email podcast@games.cz. Děkujeme za přízeň!

Tagy: hardware Hardware Club cenové srovnání komponenty

Zdroje: vlastní

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.