zavřít

Hardware Club #14: Chlazení

Android PlayStation 4 Windows MAC Xbox One Linux Switch

- Podcast autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Téma 14. Hardware Clubu je při momentálních venkovních teplotách vskutku příhodné – mluvili jsme totiž o chlazení počítače. A protože se náš tradiční moderátor Lukáš strategicky vzdálil od rozpáleného studia, zasedli jsme v netradiční sestavě: Petr, Jiří a Jindřich.

Ačkoli doba žravých dvoučipovek už pominula, správně navržené a účinné chlazení je stále jedním z nejdůležitějších faktorů při provozu počítače. Ukázali jsme si proto základy: jak by měl vzduch ve skříni proudit, jaké způsoby chlazení máme k dispozici a na co si při stavbě dát pozor.

Sledujte nás na našem YouTube kanálu. Případné dotazy a připomínky směrujte do dedikované diskuze nebo na email podcast@games.cz. Děkujeme za přízeň!

Tagy: hardware Hardware Club vodní chlazení all-in-one chladič vzduchové chlazení PC chlazení chlazení CPU chlazení GPU

Zdroje: vlastní

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.