zavřít

Fight Club #84: Hudbohraní

Windows PlayStation 3 Xbox 360

- Podcast autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Už několikrát jste si psali o to, abychom do Fight Clubu krom herních vývojářů a obecně lidí z branže vzali čas od času také „neherního“ hosta. Tak jsme vás tentokrát vyslyšeli. O natáčení herní hudby a všem, co s tím souvisí, si s námi přišel povykládat producent Petr Pýcha a velmi nesebekriticky říkáme, že jsme si to užili. Snad si to užijete také, ať už Klub rváčů #84 konzumujete v audio či video podobě. A vzhledem k tomu, že záznam má hodinu a tři čtvrtě, je vám asi jasné, že jsme řešili i klasická herní témata, konkrétně posun vydání Far Cry 3 nebo třeba nové konce pro Mass Effect 3.

Jestli si pustíte stream tady v textu nebo v podcastové sekci, je nám upřímně jedno. Stejně uslyšíte to samé. V soutěži tentokrát hrajeme o speciální flashku s motivem Medal of Honor: Warfighter. Pokud nám k podcastu chcete něco říci, můžete samozřejmě do diskuse pod tímto článkem, ale mnohem raději budeme, když použijte dedikovanou diskusi nebo Fight Club stránku na Facebooku. Děkujeme.

Tagy: hudba podcast

Zdroje: Vlastní

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.