zavřít

Fight Club #376: Replikant v klubu

PlayStation 4

- Podcast autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

V redakci se každý týden nemůžeme dočkat středy, kdy se s vámi v našem podcastu pravidelně dělíme o dojmy z nejzajímavějších herních událostí. Tentokrát si vezmeme na paškál dnešní vyhlášení České hry roku, mrkneme se na pomalu, pomaličku dosluhující konzoli PlayStation 4, a ještě se mrkneme na zmatek ve Valve ohledně zákazu erotických her.

Před mikrofon a kameru se dnes kromě moderátora Pavla Dobrovského posadí trojice Petr Poláček, Adam Homola a Vašek Pecháček. Uvidíme, zda kromě výše zmíněných témat zbyde čas i na nějaké další drobnůstky, ale chlapci si každopádně vyhradí dostatečný prostor pro vaše dotazy. Ty můžete posílat jednat na chat u videa na YouTube, jednak na e-mail podcast@games.cz.

Tagy: podcast Fight Club

Zdroje: vlastní

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.