zavřít

Fight Club #326: Návrat Geralta

PlayStation 4 Windows Xbox One

- Podcast autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Celá řada událostí se odehrála od posledního Fight Clubu, přestože to je pouhý týden. Nutno dodat, že jde o události, o kterých stojí za to ztratit nejedno slovo. Po několika letech konečně soud v Řecku ukončil svým verdiktem nezáviděníhodnou anabází dvojice vývojářů z Bohemia Interactive. Square Enix nakreslila svým interním rozhodnutím hodně nejistou budoucnost pro tvůrce Hitmana z Io Interactive a Ubisoft potvrdil pokračování hned několika populárních sérií. Povídat si nejenom o těchto tématech budou Pavel, Aleš, Adam a Petr.

Samozřejmě nezapomeneme ani na vaše dotazy z mailu a z chatu. Minimálně v mailu se nám jich naskládala celá řada. Snad se něco podobného odehraje i v chatu během živého vysílání, protože už se na vaše dotazy těšíme.

Audio verzi Fight Club #326 pro poslech v autě, ve vlaku, v autobuse, v MHD, na kole, při běhu nebo jako večerníček při usínání stahujte odsud.

Podcasty od Games.cz, a další videa od naší redakce, můžete sledovat i na našem YouTube kanálu. Případné dotazy a připomínky směrujte do dedikované diskuse nebo na email podcast@games.cz. Děkujeme za přízeň!

Tagy: stealth akční podcast 3rd person Fight Club

Zdroje: vlastní

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.