zavřít

Fight Club #293 HD: Mafiáni

iPad iPhone Android PlayStation 4 Windows 3DS MAC Wii U Xbox One Linux

- Podcast autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Hlavní část herní sezóny se rozjíždí, už jen několik dní či týdnů nás dělí od vydání očekávaných vysokorozpočtových titulů. Jedním z nejsledovanějších je logicky Mafia III, protože jde o značku tuzemského původu. Aleš měl možnost si třetí díl uznávané série několik hodin zahrát a v podcastu vám zprostředkoval své zážitky. Před kamerou ale neseděl sám, čili můžete očekávat debatu i na jiná témata.

Konkrétně jsme se bavili o změně systému uživatelských recenzí na Steamu, která by měla na jedné straně vést k potlačení falešných hodnocení, ale na druhé straně by mohla uškodit nezávislým vývojářům. A na samotném začátku podcastu jsme řešili aktuální dění okolo konzole PS4. Na konci jsme však nezapomněli ani na dotazy z chatu a emailu. 

 

Audio verzi Fight Clubu #293 si můžete stáhnout/poslechnout za tímto odkazem, pokud ale upřednostňujete video, je k dispozici zde:

Podcasty od Games.cz a samozřejmě i další videa z naší dílny můžete sledovat též na našem YouTube kanálu a své případné dotazy a připomínky směrujte do dedikované diskuse nebo na email podcast@games.cz. Děkujeme za přízeň


Tagy: Mafia (série) akční podcast 3rd person third person Fight Club Mafia III

Zdroje: Vlastní

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.