zavřít

Fight Club #282 HD: HM!

PlayStation 4 Windows Xbox One

- Podcast autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Adam Homola se vrátil z Los Angeles plný dojmů a v 282. Fight Clubu jsme toho náležitě využili. Adam vám i přes jet lag řekl, co ho nejvíce zaujalo na výstavě E3, jaké hry si vyzkoušel, a které trendy podle něj letošní ročník odhalil. Řeč tedy byla nejen o VR, ale i dalších zajímavostech z kalifornské herní show, ke kterým si své řekl i náš host - Lukáš Macura ze studia Cinemax.

Lukášovy přítomnosti jsme využili i v další část Fight Clubu, kdy jsme se věnovali problematickému prodeji herních klíčů přes platformy typu G2A. Vývojáři populárního Punch Clubu se totiž nechali slyšet, že v tomto obchodě byly prodány jejich hry v hodnotě 450 tisíc dolarů bez toho, aby z nich samotní tvůrci něco měli. 

Poslední téma bylo rovněž spíše ekonomické - čínský gigant TenCent koupil za necelých 9 miliard dolarů většinový podíl ve finské firmě SuperCell (autoři Hay Day, Clash of Clans a dalších mobilních hitů). TenCent je už nyní považovaná za největší herní firmu světa a její chuť k nakupování určitě jen tak nepohasne. Pohltí časem i některého z tradičních velkých vydavatelů?

Po novinkovém bloku jsme se jako vždy věnovali vašim otázkám z chatu a z mailu, a došlo i na pravidlo Klubu rváčů.

Audio verzi Fight Clubu #282 si můžete stáhnout/poslechnout za tímto odkazem, pokud ale upřednostňujete video, je k dispozici zde:

Podcasty od Games.cz a samozřejmě i další videa z naší dílny můžete sledovat též na našem YouTube kanálu a své případné dotazy a připomínky směrujte do dedikované diskuse nebo na email podcast@games.cz. Děkujeme za přízeň!

Tagy: byznys podcast Fight Club E3 2016

Zdroje: Vlastní

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.