zavřít

Ubisoft chystá The Division 2

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro Xbox One X

- Oznámení autor: Václav Pecháček Komentáře: 0

Takhle si oznámení své další velké hry v Ubisoftu asi nepředstavovali. Na německém internetu se objevila tisková zpráva oznamující The Division 2, ovšem evidentně dřív, než studio mělo v úmyslu. Nečekejte žádné screenshoty ani videa, pouze ujištění, že práce na podpoře prvního dílu stále ještě pokračuje a že dvojka bude blíže představena na letošní E3.

Co se týče technických specifikací, zatím je známo pouze to, že nový díl poběží na updatované verzi enginu Snowdrop použitého pro vývoj jedničky. Vývoj bude rozdělen mezi několik spolupracujících studií. Autorům jedničky Massive Entertainment by měly asistovat Ubisoft Annecy, Bukurešť a Šanghaj, a kromě nich ještě newcastleské studio Ubisoft Reflections a tým Red Storm.

Ubisoft se k úniku informací už stačil vyjádřit na streamu. Julian Gerighty, kreativní ředitel Massive Entertainment, řekl: „Nebylo to jednoduché rozhodnutí, ale existuje tolik příběhů a zážitků, které chceme ve světě The Division prozkoumat, že se nám pokračování zdálo jako nejlepší řešení.“

Další detaily, například plánované datum vydání, platformy nebo nové herní prvky, prý nebudou odhaleny před E3. Tak uvidíme, zda dokážou v Ubisoftu až do červnové losangeleské konference udržet bobříka mlčení.

Tagy: akční RPG střílečka Ubisoft

Zdroje: Polygon, Eurogamer.net

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce her či hardwaru. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta. Více informací zde.

Kupte na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.