zavřít

Čtenářský GamesPlay: Jak je na tom The Division

PlayStation 4 Windows Xbox One

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Od vydání online akce The Division letos v březnu uplynul necelý rok, stejně jako od chvíle, kdy jsme vám hru představili v gamesplayi. V mezičase tvůrci vydali dva datadisky, řadu obsahových updatů, ale hlavně hru neustále ladili a upravovali. Nastal tedy příhodný čas se podívat, jak je na tom The Division nyní, s čímž nám pomůže čtenář a divák Martin Fiala.

The Division se od vydání opravdu hodně změnila. Tvůrci se drželi nejenom svého vývojového plánu v podobě updatů a datadisků, ale zároveň pružně reagovali na přání komunity, a přidávali do hry prvky, které snad v plánu ani původně neměli. A nejenom prvky, ale i zbraně, brnění, předměty, vybavení a tak dále. Ty nejdůležitější a nejzajímavější si předvedeme v našem gamesplayi.

Komunikovat s námi v průběhu vysílání můžete přes chat u videa přímo na Youtube

Tagy: online gamesplay akce

Zdroje: vlastní

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.