zavřít

SW KotOR 2: The Sith Lords pro PC hotov

Windows

- Oznámení autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Jednou z nejočekávanějších RPG letošního roku je zajisté Star Wars Knights of the Old Republic II: The Sith Lords.

Aby také ne, když se její předchůdce těšil takovému zájmu a nadšení (v naší recenzi získala SW KotOR úžasných 97 %). Určitě víte, že se chystaly dvě verze hry - pro PC a Xbox. Obě měly úplně původně vyjít současně letos v únoru, ovšem po loňské E3 tvůrci spatřili příležitosti vydat tu xboxovou už v prosinci 2004 a tak ji využili. Termín vydání PC verze přitom zachovali, čímž získali čas mj. i na lokalizaci hry do různých jazyků. Hra je nyní již hotova a do obchodů by se měla dostat 10. února, přičemž pouze na našem GameShopu dostanete později neoficiální češtinu.

A co čekat od KotOR II? Především tedy temnější příběh s pozoruhodnými postavami. Důležitou roli zde budou mít stále souboje muže proti muži, ovšem tentokrát vývojáři poněkud pozměnili pravidla pro zbraně použitelné na větší vzdálenosti, aby byly efektivnější a podněcovali hráče k jejich častějšímu použití. V první hře byl kladen důraz na morální rozhodnutí, která hráče vychýlila buď na jednu nebo na druhou stranu. V KotOR II byla tato záležitost ještě rozšířena, a to tím, že se tato rozhodnutí promítnou i na vašich společnících. Co se týče různých sil a akcí, všechny byly znovu vyváženy. Nových bude hra obsahovat více než 60.

I když mnoho rozdílů mezi oběma verzemi hry nebude, nějaké však přeci. SW KotOR II pro PC se může pochlubit například vyššími rozlišeními, čemuž byl přizpůsoben i interface. Dále zde byly využity kvalitnější textury a další možné funkce grafických karet vyšších tříd. Do dramatičtějších zásahů se vývojáři nepouštěli, neboť (jak uvádějí v rozhovoru pro GameSpot) by mohli kvůli nějaké drobnosti narušit něco, co funguje dobře.
zdroj: GameSpot

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.