zavřít

Sigma = Impossible Creatures

Windows

- Oznámení autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Microsoft a Relic Entertainment oficiálně oznámili, že očekávaná 3D real-time strategie Sigma: The Adventures of Rex Chance utrpěla změnu názvu a nyní bude tato poněkud neobvyklá hra maskována titulem Impossible Creatures, který je možná trefnější.

zdroj: Archiv

Pokud jste doposud pouze záviděli genetickým inženýrům a jim podobným individuím, nebo hltavě zírali na filmy, kde šílený vědec provádí různé experimenty, jejichž výsledkem je, více než nový druh zvířete - mutant - jste na správné adrese. Tato hra Vás zavede do 30. let minulého století, na vzdálený ostrov, kde budete mít možnost si vyzkoušet, jaké to je být takovým genetickým vědcem, který neváhá použít všech možných i nemožných prostředků za účelem vybudování silné zvířecí armády.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv
další nové obrázky

Toto mutantí vojsko paradoxně nebudete mít proto, abyste zachvátili svět, ale abyste naopak takovému zachvácení zabránili. Zkombinovat půjde více než 50 známých druhů zvířat, což nabízí až tisíce různých možností a tak se klidně může stát, že se na svém ostrově setkáte například s létajícím slonem a jinými podobnými šílenostmi. Kromě aktualizované galerie o 15 nových obrázků, které Vám o úchvatném provedení Impossible Creatures (homepage) řeknou asi více než slova, se nechte unést i malou, jednu minutu trvající videoukázkou (5 MB, MOV) pocházející z letošní výstavy E3.
zdroj: BluesNews zdroj: Archiv

korgull+jd

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.